Verdiğimiz Hizmetler

  • Boya Banada Hizmeti
  • Asma Tavan Hizmeti
  • Duvar Kağıdı İşleri
  • Karton Piyer İşleri
  • Alçı Sıva İşleri
  • Bölme Duvar İşleri

1 Günde Teslim

Evlerinizi profesyonelce boyayarak yenilik ve canlılık kazandırıyoruz. Uzman ekibimizle birlikte evinizi hızlıca boyayarak 1 günde teslim ediyoruz.

İzmir’in tüm bölgelerinde deneyimli ekibimizle kaliteli boyama hizmetleri sunuyoruz. Sizlere bir telefon uzaklıktayız. Randevu veya fiyat teklifi için hemen arayın.

hemen ara

Boya Badana Hizmeti

Boya badana, bir yapı veya mekânın duvarlarını, tavanlarını veya diğer yüzeylerini boyamak ve düzeltmek için kullanılan bir işlemdir.Bir evin veya işyerinin yeniden düzenlenmesi veya bakımı sırasında gerçekleştirilir.

Devamını gör

Duvar Kağıdı Hizmeti

Geleneksel boyama yöntemlerine alternatif olarak tercih edilen duvar kağıtları, farklı desenler, renkler ve dokularla mekânlara özgün bir karakter katarak atmosferi zenginleştirir. Şirketimiz İzmir’de duvar kağıdı…

Devamını gör

Kartonpiyer İşleri

Kartonpiyer hizmeti, iç mekân dekorasyonunda kullanılan ve tavan, duvar ve köşelerde estetik bir görünüm sağlayan bir uygulamadır. Şirketimiz, müşterilerine tüm kartonpiyer işlerinizde yardımcı olmaktadır.

Devamını gör

Asma Tavan İşleri

Alçı sıva, iç mekanlarda estetik bir görünüm ve dayanıklılığı bir arada sunan önemli bir işlemdir. Doğru uygulama ve profesyonel işçilik ile, alçı sıva işlemleri mekanınızın uzun vadeli güzelliğini ve dayanıklılığını sağlayabilir.

Devamını gör

Alçı Sıva İşleri

Alçı sıva, İç mekanların estetiği ve dayanıklılığı, yaşam alanlarının kalitesini belirleyen önemli unsurlardır. Alçı sıva işlemleri, duvar yüzeylerini düzleştirerek hem estetik bir görünüm sunar hem de dayanıklılığı artırır.

Devamını gör

Bölme Duvar

Bölme duvar uygulaması, mekanın ihtiyaçlarına ve tasarım tercihlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir. Bölme duvar ilk olarak, duvarın yerleşimi belirlenir ve gerekirse mekan hazırlığı yapılır. Sonrasında…

Devamını gör

İzmir boya dekorasyon

İzmir Boya Dekorasyon Firması Olarak Siz Müşterilerimize En kaliteli Hizmeti Veriyoruz. Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Sonsuz Teşekkürler.

Çalışmalarımızı gör